Susisiekite
Lieponys, LT-21200 Trakų r.
+370 670 5 46 22
info@lieponys.lt
mote Zita Juškienė, pirmininkė
Draugaukime
Rėmėjai
Rėmėjai

Gyvenkime saugesniame, gražesniame kaime

Gyvenkime saugesniame, gražesniame kaime, susitikime ir organizuokime renginius ten, kur gyvename. Tai galime susikurti patys, prisidėdami prie Lieponių kaimo bendruomenės “Karaliaus salos” asociacijos veiklos papildomai nekainuojančia parama.

Jums tereikia nuo sausio 1 d. iki gegužės 1 d. užpildyti FR0512 formą, tam, kad 2 procentai nuo Jūsų uždirbtų pajamų mokesčio būtų skirti Lieponių kaimo bendruomenės ‘Karaliaus salos” asociacijos organizuojamų renginių priemonėms ar savanoriškų projektų įgyvendinimui užtikrinti. Visa Lieponių kaimo bendruomenės “Karaliaus salos” veikla užtikrinama tik pačių asociacijos narių 2 proc. paramos ir rėmėjų lėšomis.

SKIRTI 2 PROC. PARAMĄ (pateikti formą FR0512) JŪS GALITE ŠIAIS BŪDAIS:

01. Prašymo pateikimas elektroniniu būdu:

  1. Prisijunkite prie Jūsų elektroninės bankininkystės tiesiogiai per banką, arba per Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS)svetainę
  2. Pasirinkite dešinėje lango pusėje esančią skiltį „Paramos skyrimas“
  3. Puslapio apačioje pamatysite FR0512 „Formą pildymui“. Pasirinkite mėlyną ikoną: „pildyti formą tiesiogiai portale“. Užpildykite reikalaujamus savo (vardą, pavardę, asmens kodą, adresą, telefoną) ir paramos gavėjo (Lieponių kaimo bendruomenės “Karaliaus salos” asociacija, į/k: 302891082) duomenis.
  4. Užpildykite ir pateikite formą.
  5. Užbaigus pildyti, puslapio viršuje, dešiniau, spauskite “Pateikti”.

02. Prašymo pateikimas paštu

  1. Atsispausdinkite FR0512
  2. Užpildykite formą nurodydami savo duomenis (vardą, pavardę, asmens kodą, adresą, telefoną, el. paštą, datą) ir paramos gavėjo (Lieponių kaimo bendruomenės “Karaliaus salos” asociacija, į/k: 302891082) pavadinimą ir kodą.
  3. Užpildytą ir pasirašytą prašymąir asmens dokumento kopiją įdėkite į paprastą voką ir užklijuokite ir pasirašykite ant voko užklijavimo vietos.
  4. Užklijuotą voką siųskite paštu iki šių metų gegužės 1 d. adresu:

Deklaracijų Tvarkymo Skyrius
Druskininkų AVMI
Neravų g. 8
Neravų kaimas
Druskininkai LT – 66402