Kviečiame visus norinčius padėti paremti Lieponių kaimo bendruomenę, skiriant gyventojų pajamų mokesčio 1,2 proc. dalį, bendruomenės veiklų vystymuisi!
Pasikeitimai nuo 2020 m. sausio 1 d.:
1. Teikti prašymus skirti dalį pajamų mokesčio paramai bus galima tik elektroniniu būdu – VMI Elektroninio deklaravimo sistemoje, užpildžius FR0512 formą dėl paramos skyrimo (per EDS https://deklaravimas.vmi.lt).
1.1. prisijungti galima per elektroninę bankininkystę su VMI suteiktomis priemonėmis arba elektroniniu parašu;
1.2. prisijungus galima pildyti dokumentus tiesiogiai portale; tiesioginio pildymo metu vartotojams nurodomos pildymo klaidos; tai padeda užtikrinti prašymų duomenų kokybę ir laiku pervedamą paramą gavėjams. Kad kiekvienais metais nereikėtų teikti prašymo, remiant pasirinktą paramos gavėją, galima paskirti pajamų mokesčio dalį iš karto 5 metams (praėję pastarieji ir 4 ateinantys kalendoriniai metai).
2. Kadangi, įgyvendinus mokesčių reformą, darbo užmokestis padidintas 1,289 karto (iki mokesčių) ir pakeistas gyventojų pajamų mokesčio (GPM) tarifas, pasikeitė ir gyventojų paramai skiriamos GPM dalys – paramos gavėjams bus galima skirti 1,2 proc. GPM (anksčiau buvo 2 proc.).
3. Šiemet pajamas deklaruoti ir mokesčius sumokėti reikia iki liepos 1 d.
4. Dėl COVID-19 visos VMI paslaugos teikiamos ir konsultacijos vyksta tik nuotoliniu būdu. Konsultacijas mokesčių klausimais gyventojai gali gauti paskambinę 1882 ar pateikę paklausimą elektroniniu būdu per Mano VMI.

Mūsų rekvizitai:
Lieponių kaimo bendruomenė „Karaliaus salos“
Įm. kodas 302891082
Adresas: Lieponių kaimas, LT -21200, Trakų rajono savivaldybė

Visi norintys ir galintys paremti piniginėmis lėšomis, gali pervesti paramą į Lieponių kaimo bendruomenės “Karaliaus salos” atsiskaitomąją sąskaitą LT577300010133325918, AB bankas „Swedbank”, banko kodas 73000

Dėkojame už jūsų geranoriškumą bei rūpestį!

Pagarbiai,
Lieponių kaimo bendruomenė „ Karaliaus salos“